Mládež Ostrava CORE


Kdy: v pátek v 18:00 - 21:00
Kde: obvykle ve sborové budově, ulice Palackého 25, Ostrava- Přívoz (ozvi se předem, možná zrovna plánujeme výlet a sejdeme se jinde).
Kontakt: vedoucí mládeže: Marek Sikora
Telefon: +420 724 950 857
E-mail: mladez.acostrava@gmail.com

Aktivity:

Setkání "mládeže" probíhají v pátek večer, začínáme v 18:00. Rádi spolu trávíme čas, povídáme si, přemýšlíme nad tím, čím Ježíš inspiruje naše životy, užíváme si skvělé jídlo a srandu. Většinou končíme po 21:00. 
Občas sportujeme, chodíme na různé výlety a opékání, na pár dní jezdíme na chatu, a snažíme se prakticky pomáhat druhým lidem a projevovat Boží lásku.
 

Hodnoty:

Ježíš Kristus vstoupil do našich životů a my chceme být součástí tohoto největšího zázraku našeho života.
Snažíme se žít život, který je opravdový a má smysl.
Máme rádi srandu a zábavu.                      
 

Můžu taky přijít?

Uvítáme mezi námi každého, komu je více než 14.  Toto je jediný požadavek : ) 
 
Nejsme uzavřená skupina, ale naopak budeme rádi, když přijdeš!


 

Naše logo

"V logu naší mládeže jsem chtěl vyjádřit ty nejdůležitější myšlenky, které jsou pro nás prioritami. Kruh a jeho obsah znázorňuje naši mládež. Plný kruh, který je uprostřed, symbolizuje Ježíše Krista, který přebývá v našem středu. A otevřený obvod vnějšího kruhu jsou otevřené dveře, skrze které mohou na naši mládež přicházet noví lidé. Nyní se nově jmenujeme Ostrava CORE, což znamená "jádro". Logo tedy také symbolizuje jádro nějakého objektu. Myšlenka byla, že se díky Ježíši, který je uprostřed nás, můžeme považovat za křesťanské jádro Ostravy pro mladé lidi."

Petr Janečka

 .